Grzegorz Drążek

W Stargardzie coraz częściej jeździ się dookoła. Miasto zostało usiane rondami

Już ruszyły roboty na ulicy Ceglanej w Stargardzie. Rondo będzie u zbiegu tej ulicy z prowadzącą na osiedle Chopina ul. Węgierską Fot. Tadeusz Surma Już ruszyły roboty na ulicy Ceglanej w Stargardzie. Rondo będzie u zbiegu tej ulicy z prowadzącą na osiedle Chopina ul. Węgierską
Grzegorz Drążek

W mieście rozpoczęły się dwie kolejne inwestycje drogowe, w efekcie których wybudowane zostaną ronda. Na tym nie koniec. Niebawem rozpocznie się następna inwestycja związana z budową ronda, a nieco później jeszcze jedna.

W miniony wtorek rozpoczęła się przebudowa alei Żołnierza w Stargardzie. Na razie trwa wycinka drzew. W sumie ściętych zostanie osiemdziesiąt. Później wyremontowana zostanie nawierzchnia jezdni, zbudowane nowe chodniki i druga część ścieżki rowerowej w tym rejonie miasta. Kierowcy zyskają około czterdzieści dodatkowych miejsc postojowych.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.