Grzegorz Drążek

W Stargardzie coraz częściej jeździ się dookoła. Miasto zostało usiane rondami

Już ruszyły roboty na ulicy Ceglanej w Stargardzie. Rondo będzie u zbiegu tej ulicy z prowadzącą na osiedle Chopina ul. Węgierską Fot. Tadeusz Surma Już ruszyły roboty na ulicy Ceglanej w Stargardzie. Rondo będzie u zbiegu tej ulicy z prowadzącą na osiedle Chopina ul. Węgierską
Grzegorz Drążek

W mieście rozpoczęły się dwie kolejne inwestycje drogowe, w efekcie których wybudowane zostaną ronda. Na tym nie koniec. Niebawem rozpocznie się następna inwestycja związana z budową ronda, a nieco później jeszcze jedna.

W miniony wtorek rozpoczęła się przebudowa alei Żołnierza w Stargardzie. Na razie trwa wycinka drzew. W sumie ściętych zostanie osiemdziesiąt. Później wyremontowana zostanie nawierzchnia jezdni, zbudowane nowe chodniki i druga część ścieżki rowerowej w tym rejonie miasta. Kierowcy zyskają około czterdzieści dodatkowych miejsc postojowych.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.