Bogna Skarul

W pogoni za stadionem Pogoni

Na specjalnej konferencji prasowej prezes klubu Pogoń Jarosław Mroczek wraz z prezesem Markiem Bogackim z Fans4Club.com namawiali  do włączenia się do Na specjalnej konferencji prasowej prezes klubu Pogoń Jarosław Mroczek wraz z prezesem Markiem Bogackim z Fans4Club.com namawiali do włączenia się do akcji zbierania pieniędzy
Bogna Skarul

Liczymy, że w Nowym Roku projekt dostanie pozytywnego kopa - mówi rzecznik klubu.

„Razem sfinansujmy zmiany w projekcie stadionu, zakładające powstanie czwartej trybuny, tak aby wydatki na nowy projekt nie wpływały na funkcjonowanie klubu” - tłumaczy zbiórkę pieniędzy na platformie Fans4Club.com klub Pogoń.

Chodzi o sfinansowanie przeprojektowania szczecińskiego stadionu, jaki ma powstać przy ul. Twardowskiego z trzytrybunowego na cztero-trybunowy, o jaki walczyli kibice piłkarscy i klub. Akcja zbierania pieniędzy ruszyła 9 grudnia. Ma potrwać do 15 lutego. Wczoraj na platformie zebrano prawie 75,5 tys. zł. To zaledwie 7 proc. potrzebnych pieniędzy, bo potrzeba jednego miliona złotych.

- W ostatnich dniach akcja nieco wyhamowała, ale w ogóle nas to nie dziwi - powiedział Krzysztof Ufland z klubu Pogoń Szczecin. - W okresie świąteczno-noworocznym dla wielu najważniejsza jest rodzina. Dlatego też liczymy, że w nowym roku projekt dostanie pozytywnego kopa i znów ruszy mocno do przodu.

Do kolejnych wpłat namawiają sami kibice. Tomasz napisał w komentarzu: - Kibice Wisły zebrali dla swojego klubu 1 mln zł. Nie jesteśmy gorsi, jesteśmy lepsi! MKS!

Z kolei Łukasz przyznał, że „kupił sobie i żonie imienne krzesełko z prawem pierwszeństwa i jest dumny, a jego żona przeszczęśliwa. Myślę jeszcze o jakimś zakupie”- namawia.

A jak przyznaje Krzysztof Ufland z Pogoni, klub cały czas dokłada kolejne atrakcje.

- W ostatnich dniach wspierający mieli szansę wygrać dodatkowo markowe zegarki męskie, pojawiły się też nagrody od Ekstraklasy SA i telewizji pokazującej ligę - nc+. To oczywiście nie wszystko. W nowym roku pojawią się kolejne smaczki! - twierdzi i już dziś namawia do kupienia np. lunchu z prezesem Ekstraklasy SA, śniadania lub kolacji z piłkarzami, ale też piłki z autografami, imiennych krzesełek na stadionie, kart kibica, szalika, kubka czy koszulki z napisem „Dumni z barw” czy zdjęcia zawodnika z autografem.

Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.