Emilia Chanczewska

W domu w Reczu uczyliśmy się o relacjach od siebie nawzajem

Ten projekt pomaga w efektywnym uczeniu się siebie nawzajem. Małgorzata Śmiechowska, kierowniczka Środowiskowego  Domu Samopomocy w Reczu Fot. Emilia Chanczewska Ten projekt pomaga w efektywnym uczeniu się siebie nawzajem. Małgorzata Śmiechowska, kierowniczka Środowiskowego Domu Samopomocy w Reczu
Emilia Chanczewska

W Reczu podsumowano projekt „Gazeciarz - niepełnosprawnym słowem”, realizowany w ramach programu ministra rodziny, pracy i polityki społecznej „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi - edycja 2018 r.”

Konferencja „Zmieniać świat poprzez nasze dziennikarstwo”, która odbyła się we wtorek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Reczu, zamknęła projekt „Gazeciarz - niepełnosprawnym słowem” Środowiskowego Domu Samopomocy w Reczu.

W jego ramach odbyły się warsztaty kamerowania z Mirosławem Szewłogą i dziennikarstwa telewizyjnego z Małgorzatą Gwiazdą-Elmerych z TVP Szczecin, fotograficzne z Jakubem Gibowskim z Technoparku Pomerania oraz dziennikarstwa prasowego i internetowego prowadzone przez wyżej podpisaną redaktorkę „Głosu”. Uczestnicy konferencji zobaczyli film reżysera Mieczysława Szewłogi z TVP Szczecin, na którym podopieczni ŚDS przeprowadzali między sobą wywiady.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Emilia Chanczewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.