qba

Używany samochód z salonu. To oferta godna polecenia

Używany samochód z salonu. To oferta godna polecenia
qba

Chcesz kupić używane auto, ale boisz się, że sprzedawca nie mówi ci wszystkiego o historii pojazdu? To może zamiast ryzykować, spróbujesz znaleźć wymarzony samochód w salonie nowych pojazdów?

Decydując się na zakup auta używanego pierwsze kroki najczęściej kierujemy do działu ogłoszeń – w internecie, w prasie. Biegamy też po komisach samochodowych. Możliwości jest naprawdę sporo. Ale czy każdy sprzedawca jest uczciwy wobec kupującego i powie mu całą prawdę o danym egzemplarzu? A może sam nie wie do końca, w jakim stanie jest sprzedawane przez niego auto... Niestety, zdarza się, że kupujemy kota w worku. Niby wszystko jest w porządku, pierwsza jazda wypada świetnie, ale potem zaczynają się schody: wychodzą na jaw drobne, ale dokuczliwe usterki, a czasem także poważniejsze awarie.

Dlatego jeśli chcemy być pewni co kupujemy, warto wybrać się obejrzeć używane auta także w salonie z samochodami nowymi. Bo przecież dziś większość z tych salonów zajmuje się odkupem, a później sprzedażą takich aut.

- To godny polecenia wybór szczególnie dla tych, którzy nie znają się dobrze na ocenie samochodu, a którym zależy przecież na udanej transakcji – mówi nam sprzedawca samochodów używanych w Salonie Renault i Dacia Dubnicki z Koszalina.
Samochód używany w takim salonie to przede wszystkim sprawdzone auto. W większości przypadków nie sprzedaje się aut, które nie były serwisowane w autoryzowanych stacjach. Najczęściej są to też modele dość nowe, maksymalnie 6-7 letnie. Po odkupie od właściciela pojazd jest dokładnie sprawdzany w serwisie pod względem mechanicznym i poddany ewentualnie drobnym naprawom. Sprawdzany jest również stan karoserii, dzięki czemu wiadomo, czy pojazd był uszkodzony.

- Czasami zdarza się, że nasi klienci, którzy decydują się na zakup nowego samochodu marki Renault lub Dacia w naszym salonie, zostawiają w rozliczeniu auto również zakupione i serwisowane u nas – dodaje doradca klienta firmy Dubnicki. - Wówczas znamy pełną historię auta i możemy za niego ręczyć.

Co ważne, kupując auto na przykład w salonie firmy Dubnicki otrzymamy gwarancję na wady ukryte samochodu, której od prywatnego sprzedawcy raczej nie otrzymamy. Co jeszcze istotne, otrzymamy tu możliwość skorzystania z różnych form finansowania. W salonie Renault i Dacia Dubnicki można otrzymać na auto używane ofertę kredytową lub leasingową.

qba

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.