qba

Używany samochód z salonu. To oferta godna polecenia

Używany samochód z salonu. To oferta godna polecenia
qba

Chcesz kupić używane auto, ale boisz się, że sprzedawca nie mówi ci wszystkiego o historii pojazdu? To może zamiast ryzykować, spróbujesz znaleźć wymarzony samochód w salonie nowych pojazdów?

Decydując się na zakup auta używanego pierwsze kroki najczęściej kierujemy do działu ogłoszeń – w internecie, w prasie. Biegamy też po komisach samochodowych. Możliwości jest naprawdę sporo. Ale czy każdy sprzedawca jest uczciwy wobec kupującego i powie mu całą prawdę o danym egzemplarzu? A może sam nie wie do końca, w jakim stanie jest sprzedawane przez niego auto... Niestety, zdarza się, że kupujemy kota w worku. Niby wszystko jest w porządku, pierwsza jazda wypada świetnie, ale potem zaczynają się schody: wychodzą na jaw drobne, ale dokuczliwe usterki, a czasem także poważniejsze awarie.

Dlatego jeśli chcemy być pewni co kupujemy, warto wybrać się obejrzeć używane auta także w salonie z samochodami nowymi. Bo przecież dziś większość z tych salonów zajmuje się odkupem, a później sprzedażą takich aut.

- To godny polecenia wybór szczególnie dla tych, którzy nie znają się dobrze na ocenie samochodu, a którym zależy przecież na udanej transakcji – mówi nam sprzedawca samochodów używanych w Salonie Renault i Dacia Dubnicki z Koszalina.
Samochód używany w takim salonie to przede wszystkim sprawdzone auto. W większości przypadków nie sprzedaje się aut, które nie były serwisowane w autoryzowanych stacjach. Najczęściej są to też modele dość nowe, maksymalnie 6-7 letnie. Po odkupie od właściciela pojazd jest dokładnie sprawdzany w serwisie pod względem mechanicznym i poddany ewentualnie drobnym naprawom. Sprawdzany jest również stan karoserii, dzięki czemu wiadomo, czy pojazd był uszkodzony.

- Czasami zdarza się, że nasi klienci, którzy decydują się na zakup nowego samochodu marki Renault lub Dacia w naszym salonie, zostawiają w rozliczeniu auto również zakupione i serwisowane u nas – dodaje doradca klienta firmy Dubnicki. - Wówczas znamy pełną historię auta i możemy za niego ręczyć.

Co ważne, kupując auto na przykład w salonie firmy Dubnicki otrzymamy gwarancję na wady ukryte samochodu, której od prywatnego sprzedawcy raczej nie otrzymamy. Co jeszcze istotne, otrzymamy tu możliwość skorzystania z różnych form finansowania. W salonie Renault i Dacia Dubnicki można otrzymać na auto używane ofertę kredytową lub leasingową.

qba

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.