Uwaga! Rozpaczliwe manewry kierowców na Kapuściskach

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Sławomir Bobbe

Uwaga! Rozpaczliwe manewry kierowców na Kapuściskach

Sławomir Bobbe

Wąską ulicą Szarych Szeregów przepychają się zbłąkane ciężarówki, a nawet autobusy MZK. Tyle że nie powinno ich tam w ogóle być.

Mieszkańcy ulicy Szarych Szeregów na Kapuściskach mogą co dzień oglądać rywalizację kierowców potężnych ciężarówek, do których sporadycznie dołączają kierowcy przegubowych autobusów MZK. To kierowcy, którzy nie zauważyli zmiany organizacji ruchu, wjechali w wąską ulicę i nie byli w stanie na niej zakręcić. Muszą więc dojechać do samego końca i na niewielkiej przyblokowej „pętli” popisywać się sprawnością. Ich popisy z przerażeniem obserwują właściciele aut zaparkowanych pod blokami - ciężarówki mijają je o centymetry.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.