Urząd Miasta Łodzi zwrócił przedsiębiorcy 96 tys. zł czynszu

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Matylda Witkowska

Urząd Miasta Łodzi zwrócił przedsiębiorcy 96 tys. zł czynszu

Matylda Witkowska

Niemal 100 tys. zł pobranego czynszu z odsetkami oddał łódzkiemu przedsiębiorcy Urząd Miasta Łodzi. Mężczyzna wygrał sprawę w sądzie.

O problemach Jacka Matuszewskiego w spowodowanych przez łódzkich urzędników pisaliśmy w „Dzienniku Łódzkim” już dawno. Pięć lat temu 33-letni wówczas łodzianin ze wspólnikiem Dominikiem Andrzejczakiem wynajął od miasta lokal użytkowy. Po kilku latach dowożenia kanapek i dań na imprezy w ramach firmy Pan Kanapka postanowili rozwinąć się i otworzyć restaurację.

Wybór padł na lokal na parterze budynku stojącego przy rondzie Solidarności, w którym kiedyś mieściła się legendarna studencka stołówka Eskulap, a później Uniwersytet Łódzki kształcił tu studentów archeologii.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Matylda Witkowska

Od kilkunastu lat jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego. W pracy zajmuję się tak ważnymi dziś sprawami zdrowia i medycyny oraz ochroną środowiska. Ale w mojej działce jest też rekreacja oraz duma i serce Łodzi czyli ulica Piotrkowska. Prywatnie jestem urodzonym mieszczuchem. Cieszy mnie moda na miasta zielone i dobre do życia, wolę jeździć rowerem niż autem. Fascynuje mnie to, co niezwykłe. Ktoś widział w Łodzi ufo? Chętnie tam podjadę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.