Ujawniamy plany związane z inwestycją na Łasztowni. Wiemy, co pokażą w muzeum morskim

Czytaj dalej
Marek Rudnicki

Ujawniamy plany związane z inwestycją na Łasztowni. Wiemy, co pokażą w muzeum morskim

Marek Rudnicki

Wiemy, co zawiera tajny dotąd dokument Morskiego Centrum Nauki, dotyczący przyszłych wystaw. To informacje dla firm, które chcą wygrać przetarg na wykonanie, dostarczenie, zamontowanie, uruchomienie i serwis około 200 eksponatów, które znajdą się na trzech piętrach budynku.

Dokument stał się jawny dla firm zajmujących się produkcją i budową ekspozycji w centrach nauki, które wyraziły zainteresowanie, by stanąć do przetargu. Pod koniec sierpnia ich przedstawiciele przyjadą do Szczecina, by porozmawiać o szczegółach wystawy.

- Zwróciliśmy się do firm nie tylko polskich, ale także do potęg w tej branży, co jest gwarancją światowego poziomu przyszłych wystaw - ujawnia Witold Jabłoński, dyrektor MCN.

Jest wśród nich m.in. holenderska firma Bruns, która ma na swym koncie wystawy m.in. dla centrów w Holandii, Belgii, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii i w Kuwejcie. I dwie niemieckie, tj. Huttinger (wystawy w Glasgow, Belfaście, Atenach, Kuwejcie i Chinach) oraz Archimedes (wystawy w Niemczech, Austrii, Czechach, Hiszpanii, Australii i w Chinach). Z polskich firm zgłosiły się: Fabryka Dekoracji z Krakowa, Trias AVI oraz Logic Gate, obie z Warszawy.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Rudnicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.