Trójpole

Czytaj dalej

Trójpole

Trójpole w zielonym trójwymiarze – nowatorska inwestycja Masterm!

Któż z nas nie marzy o tym, by budzić się wśród drzew, słuchać ich jednostajnego, uspokajającego szumu i bez końca wpatrywać się w kojącą zmysły zieleń? Domek w lesie to plan idealny… lecz jak pogodzić go z aktywnym życiem zawodowym, potrzebą obcowania z kulturą, częstych spotkań z najbliższymi, odwiedzania miejsc, które znajdują się wyłącznie w dużych miastach? Masterm – doświadczony poznański deweloper słynący z designerskich i niekonwencjonalnych rozwiązań – po raz kolejny udowadnia, że jak się bardzo chce, to można zrealizować nawet najbardziej szalone marzenie.

NIECH ŻYJE ZIELEŃ!

Nowa inwestycja Masterm wpisuje się w trend zrównoważonego, zielonego miasta, którego przejawem jest projektowanie nowoczesnych piętrowych budynków, w których królują rośliny, śmiało wkraczając do miejsc, w których nikt się ich do tej pory nie spodziewał. Zieleń jest wokół, pomiędzy, a także NA wszystkich 5 budynkach wchodzących w skład stylowego i nietuzinkowego kompleksu. Zieleń wypełnia dwie klasyczne wille, a także 3 pozostałe budynki złożone z 2 lub 4 kondygnacji. Wszystkie bryły są kameralne, zaprojektowane inteligentnie tak, by każdy znalazł upragniony spokój i odpoczynek od zgiełku miasta. Inwestycja Trójpole zostanie docelowo wypełniona dziesiątkami gatunków roślin, o których dobrostan dbać będą regularnie botaniczni specjaliści. Wszystko po to, by mieszkańcy Trójpola mogli cieszyć się prawdziwą, nieudawaną bliskością natury codziennie, kiedy tylko zechcą.

W SERCU WSZYSTKIEGO

Nowatorska inwestycja zlokalizowana jest na rogu ulic Trójpole i Piątkowskiej, a więc w miejscu, które umożliwa niczym nieskrępowane korzystanie z uroków tętniącego życiem wielkiego miasta. Tuż obok kompleksu znajduje się przystanek, po drugiej stronie ulicy zaś pętla tramwajowa i autobusowa, z której dojechać można nie tylko do innych dzielnic, lecz także do podmiejskich jezior czy pobliskich miejscowości, np. Suchy Las. Zlokalizowane tuż obok duże rondo pozwala wydostać się poza miasto bez konieczności stania w korkach, a położona ok. 10 minut spacerem linia Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, ekspresowo dotrzeć np. na Wildę czy Rataje. Gdy chcesz, cieszysz się zielenią, a gdy zapragniesz doznań, szybko znajdziesz się w samym centrum wydarzeń.

52 SPOSOBY NA SUKCES

Strefa mieszkalna na Trójpolu liczy 52 mieszkania, które można zaadaptować do dowolnych potrzeb. Ze względu na doskonałą lokalizację i łatwość dojazdu, na Trójpolu dobrze ulokować swój biznes. Jak na każdą inwestycję Masterm przystało, także i te przestrzenie mieszkalne oraz wspólne wykończono materiałami najwyższej jakości, gwarantującymi komfort i niecodzienne doznania estetyczne. Cena tych jedynych w swoim rodzaju mieszkań waha się w okolicach 8000 zł brutto za metr kwadratowy, a termin oddania inwestycji jest przewidywany na IV kwartał 2019.

Firma Masterm była niejednokrotnie wyróżniana w wielu prestiżowych konkursach. Jedna z ostatnich inwestycji Evergreen365 została wyróżniona w konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im, Jana Baptysty Quadro. Poprzednie inwestycje docenił również jeden z najbardziej prestiżowych portali poświęconych architekturze – ArchDaily, a ogólnopolskie rankingi w których znalazły się ich realizacje to m.in. otodom.pl i Bankier.pl

Biuro sprzedaży Trójpole:

JET OFFICE
ul. Piątkowska 163, I p.
60-650 Poznań
kom: 516 140 159
Trójpole

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.