Tak wyglądają plany historycznej promenady w Świnoujściu

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Tak wyglądają plany historycznej promenady w Świnoujściu

Joanna Maraszek

Stara promenada zmieni się nie do poznania. Przybędzie jej sporo atrakcji. Prace rozpoczną się lada moment, a ich koniec ma nastąpić w czerwcu 2019 roku, czyli na początku letniego sezonu turystycznego.

Władze miasta zapowiadają, że zmian będzie wiele i wiele na plus. Stara część promenady ma nie tylko zostać odrestaurowana, ale przybędzie jej atrakcji. To między innymi tężnie solankowe, wodny zegar słoneczny, świetle ringi.

Prace ruszą niedługo

- Przebudowa obejmuje kilometrowy odcinek pomiędzy ulicami Małachowskiego i Powstańców Śląskich - informuje Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu. - Prace mają być prowadzone etapami, aby nie zamykać całego odcinka przebudowywanego deptaka. Prace rozpoczną się od zachodniej części.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.