Tak wyglądają plany historycznej promenady w Świnoujściu

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Tak wyglądają plany historycznej promenady w Świnoujściu

Joanna Maraszek

Stara promenada zmieni się nie do poznania. Przybędzie jej sporo atrakcji. Prace rozpoczną się lada moment, a ich koniec ma nastąpić w czerwcu 2019 roku, czyli na początku letniego sezonu turystycznego.

Władze miasta zapowiadają, że zmian będzie wiele i wiele na plus. Stara część promenady ma nie tylko zostać odrestaurowana, ale przybędzie jej atrakcji. To między innymi tężnie solankowe, wodny zegar słoneczny, świetle ringi.

Prace ruszą niedługo

- Przebudowa obejmuje kilometrowy odcinek pomiędzy ulicami Małachowskiego i Powstańców Śląskich - informuje Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu. - Prace mają być prowadzone etapami, aby nie zamykać całego odcinka przebudowywanego deptaka. Prace rozpoczną się od zachodniej części.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.