Mariusz Parkitny

Tajemnica śmierci "Wezyra" z Łobza. Będzie zwrot w sprawie?

Tajemnica śmierci "Wezyra" z Łobza. Będzie zwrot w sprawie?
Mariusz Parkitny

Według prokuratury Paweł W. utopił Krzysztofa K. Jedynym świadkiem była młoda kobieta, która ujawniła sekret w sensacyjnych okolicznościach.

Przed Sądem Okręgowym w Szczecinie zaczął się w środę proces 36-letniego Pawła W. Sprawa z każdym przesłuchanym świadkiem robi się coraz ciekawsza. Ale zacznijmy od początku.

21 maja 2017 r. na rzece Rega w Łobzie znaleziono ciało mężczyzny. Okazał się nim Krzysztof K., pseudonim Wezyr. Przez pierwsze kilkanaście godzin zgon nie wzbudza podejrzeń. Wezyr znany był głównie z pociągu do alkoholu, ale ponoć sąsiedzi go lubili, bo gdy nie pił był uczynny. Był karany m.in. za znęcanie psychiczne nad rodziną.

Dalej:

Co działo się w czasie pierwszego przesłuchania

Paweł W. składa zeznania - co mówi?

Podczas pierwszego przesłuchania przez policjantów Paweł W. nie przyznaje się do winy. W trakcie składania zeznań (jeszcze jako świadek) prosi o przerwę na toaletę. Po powrocie do pokoju przesłuchań... przyznaje się do winy. Dlaczego?

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.