Marek Jaszczyński

Ta stacja zasłania widoczność pieszym, a kierowcy muszą karkołomnie parkować

Tuż za stacją jest przejście i skrzyżowanie. Między urządzeniem a znakiem drogowym jest tylko jedno miejsce  do parkowania równoległego na chodniku. Tuż za stacją jest przejście i skrzyżowanie. Między urządzeniem a znakiem drogowym jest tylko jedno miejsce do parkowania równoległego na chodniku. ZDiTM doradza parkować ukośnie
Marek Jaszczyński

O tej stacji ładowania samochodów elektrycznych stało się głośno w sieci. Internauci zastanawiają się, kto zaproponował tak bezmyślną lokalizację i jak zmieszczą się tam dwa samochody. Podpowiadamy: trzeba zaparkować ukośnie, dwa samochody się zmieszczą, bo jeden przewód ma 6 metrów. Ale czy piesi będą czuli się bezpiecznie?

To stacja do ładowania elektryków przy placu Jakuba Wujka. Pytań o to, dlaczego stanęła w tym miejscu i jak z niej skorzystać, jest wiele.

- Kto przygotował projekt? Kto uzgodnił? Kto odebrał? Gdzie 10 metrów od przejścia dla pieszych? Gdzie 10 metrów od skrzyżowania? Ile modeli samochodów zmieści się na trzech metrach między znakiem „strefa 30” a samą stacją? Dlaczego miejsce do ładowania jest jedno, skoro stacja przygotowana jest do ładowania dwóch aut? - pyta Mieszko Czarnecki, który opisał sytuację z Pogodna na portalu społecznościowym.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marek Jaszczyński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gs24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.