Marek Jaszczyński

Szczecin. Jest pomysł, żeby zamknąć kapsułę czasu w nowym wiadukcie nad linią kolejową

Szczecin. Jest pomysł, żeby zamknąć kapsułę czasu w nowym wiadukcie nad linią kolejową
Marek Jaszczyński

To propozycja, którą złożyli przedstawiciele Rada Osiedla Żelechowa. Kapsuła miałby zawierać pamiątki historyczne z naszych czasów. W tym także wydanie „Głosu Szczecińskiego”.

Koniec budowy nowego wiaduktu to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów przez mieszkańców osiedla. Brak przejazdu ulicą Hożą nad linią kolejową mocno komplikuje życie, wymaga korzystania z objazdów. W czasie trwania remontu powstała ciekawa inicjatywa. Chodzi o umieszczenie kapsuły czasu w wiadukcie lub jego pobliżu. Co byłoby w środku?

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.