Sylwia Matuszczyk, piłkarka ręczna Eurobudu JKS-u Jarosław: Wiedziałyśmy, że będzie ciężko, ale i los nie był dla nas łaskawy

Czytaj dalej
Fot. fot. Artur Bżdżoła
Waldemar Mazgaj

Sylwia Matuszczyk, piłkarka ręczna Eurobudu JKS-u Jarosław: Wiedziałyśmy, że będzie ciężko, ale i los nie był dla nas łaskawy

Waldemar Mazgaj

- Jeszcze bardzo dużo grania przed nami i nikomu nie można odbierać szans ani na złoty, ani tym bardziej na brązowy medal - mówi Sylwia Matuszczyk, obrotowa Eurobudu JKS-u Jarosław.

Osłabienie po zarażeniu COVID-19 u kilku w was, związane z tym braki treningowe, zmiana trenera tuż przed rozgrywkami i jeszcze gra bez kibiców… To pewnie tylko część waszych problemów.
No dokładnie tak, nie oszczędza nas ostatnio los. Zmiana trenera, koronawirus, kwarantanna plus izolacja, część z nas go przeszła lepiej, inne gorzej, ale wszystkie czujemy, jak bardzo brakuje nam treningów. Do tego brak kibiców na trybunach, a robili nam wspaniałą robotę na meczach. Wszystko to się razem pozbierało, za dużo tego.

Spodziewałyście się – mimo wszystko – tak trudny startu? Bo nie chcę mówić, że był on słaby.
Na pewno był trudny, ale proszę zwrócić uwagę, że większość zespołów się wzmocniła i liga jest bardzo wyrównana. To nie frazes, w tym sezonie naprawdę każdy z każdym może wygrać. Proszę zobaczyć, że większość wyników jest na styku, było już kilka serii karnych. Czasem tylko dyspozycja dnia decyduje o tym, czy ktoś wygra czy przegra. Zdawałyśmy sobie sprawę, że będzie ciężko, ale liczyłyśmy, że los będzie bardziej łaskawy.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Mazgaj

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.