Świnoujscy Bikersi już się rozgrzali. Rowerem po szczytach Majorki

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Świnoujscy Bikersi już się rozgrzali. Rowerem po szczytach Majorki

Joanna Maraszek

Rowerem po szczytach Majorki - takich wyczynów dokonali członkowie Stowarzyszenia Bikers Świnoujście. Jak aktywnie spędzić czas na hiszpańskiej wyspie? To jeden z pomysłów i to nie tylko dla wyczynowców.

Choć Majorka kojarzy się głównie z leniwym wypoczynkiem, okazji do sportowych wyczynów na niej nie brakuje. O tym wiedzą doskonale członkowie do niedawna klubu, a obecnie Stowarzyszenia Bikers Świnoujście, którzy właśnie w słonecznej Hiszpanii zorganizowali własny obóz treningowy, na którym nie tylko trenowali do lata, ale promowali Świnoujście. Wyjazd był kropką nad „i” w przygotowaniach do sezonu rowerowego.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.