Joanna Maraszek

Świnoujście. To będzie supertydzień dla zrównoważonego transportu

Świnoujście. To będzie supertydzień dla zrównoważonego transportu
Joanna Maraszek

Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, świnoujścianie mogą liczyć na tańsze bilety do miejsc z atrakcjami turystycznymi po okazaniu skasowanego biletu autobusowego. Ale też na wycieczkę do oczyszczalni ścieków, gadżety rowerowe do wymienienia za elektroodpady oraz na testowanie e-roweru.

To tylko niektóre atrakcje, jakie zostały przygotowane dla mieszkańców wysp. Zwieńczeniem niezwykłego tygodnia będzie możliwość darmowego przejazdu komunikacją miejską.

Ekozwiedzanie

Dziś ekoturyści dostają rabaty. Na zwiedzanie zaprasza Muzeum Obrony Wybrzeża, które przeprowadzi przyspieszone przeszkolenie wojskowe, zaprezentuje kaponiery wychodzące w fosę oraz otworzy dla nich muzeum z tysiącami eksponatów.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.