Joanna Maraszek

Świnoujście. Sąsiedzi blokują transport. Prace muszą się zatrzymać

Świnoujście. Sąsiedzi blokują transport. Prace muszą się zatrzymać
Joanna Maraszek

Wykonawca ul. Wojska Polskiego ma problem z dojazdem do transgranicznej drogi od strony niemieckiej ulicy. Sąsiedzi blokują nam transport.

Pierwszy odcinek modernizowanej ulicy Wojska Polskiego gotowy jest do położenia nawierzchni bitumicznej. Nie ma jednak zgody na przewiezienie jej ulicą Swinemünder Chausse po niemieckiej stronie wyspy.

- Układanie masy bitumicznej na pierwszym odcinku przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego było planowane już w połowie listopada - wyjaśnia Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu. - Niestety firma produkująca masę nie ma pozwolenia na przewiezienie jej po stronie niemieckiej.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.