Joanna Maraszek

Świnoujście: Ruszają z przebudową drogi do granicy z Niemcami

Tu rozpoczną się prace, a ich efekt ma przypominać powyższą wizualizację. To widok na skręt w ul. Bałtycką od wyjazdu z centrum Tu rozpoczną się prace, a ich efekt ma przypominać powyższą wizualizację. To widok na skręt w ul. Bałtycką od wyjazdu z centrum
Joanna Maraszek

Prace rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek w części ulicy biegnącej od granicy do ul. Bałtyckiej. Kierowców czeka zmiana organizacji ruchu.

Od najbliższego poniedziałku ruch samochodów będzie odbywał się wahadłowo, sterowany sygnalizacją świetlną. Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały od godziny 8 rano 1 października.

- Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na oznakowania pionowe i poziome, stosowanie się do sygnalizacji świetlnej i rozważną jazdę - informuje Hanna Lachowska z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych, UM Świnoujście. - Przebudowa ulicy Wojska Polskiego to największa inwestycja drogowa w ostatnim czasie w naszym mieście. To główna droga wjazdowa do Niemiec i właśnie nią odbywa się największy ruch samochodowy pomiędzy Świnoujściem a naszymi zachodnimi sąsiadami.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.