Joanna Maraszek

Świnoujście. Rozkradają ozdoby choinkowe bardziej niż przed rokiem

Świnoujście. Rozkradają ozdoby choinkowe bardziej niż przed rokiem
Joanna Maraszek

W tym roku miasto pod względem ozdób świątecznych przeszło najśmielsze oczekiwania mieszkańców. Niestety nie brakuje takich, którzy ozdoby miejskie zabierają, by udekorować własne domy.

- Niestety problem kradzieży ozdób nie jest nowy. Jednak w tym roku jest ich więcej - informuje Hanna Lachowska, główny specjalista Biura Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Świnoujście.

Mieszkańcy na większą skalę kradną ozdoby z donic wzdłuż deptaka na ul. Bohaterów Września. Wyciągają całe stroiki lub częściowe dekoracje. To jednak nie jest największym problemem.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.