Świnoujście. Chwalą się remontem Grunwaldzkiej - ma się rozpocząć w styczniu 2019 roku

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Świnoujście. Chwalą się remontem Grunwaldzkiej - ma się rozpocząć w styczniu 2019 roku

Joanna Maraszek

Miasto ogłosiło, że za 12 miesięcy rozpocznie przebudowę jednej z głównych ulic. Równocześnie gmina ma problem z realizacją inwestycji zaplanowanych na 2017 rok.

Podczas konferencji prezydenta miasta i jego zastępców kiedy opowiadali o projekcie budżetu na 2018 rok i który zresztą w pełnym zakresie został zaakceptowany przez radę miasta, mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakie inwestycje są planowane na 2018 rok. Na sam 2018 rok zaplanowano ich aż 56 a 14 z nich, to inwestycje, których wartość przekracza 5 mln zł. Na liście znalazły się przebudowy dróg, remonty ulic, budowy nowych obiektów.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.