Świnoujście. Chwalą się remontem Grunwaldzkiej - ma się rozpocząć w styczniu 2019 roku

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Świnoujście. Chwalą się remontem Grunwaldzkiej - ma się rozpocząć w styczniu 2019 roku

Joanna Maraszek

Miasto ogłosiło, że za 12 miesięcy rozpocznie przebudowę jednej z głównych ulic. Równocześnie gmina ma problem z realizacją inwestycji zaplanowanych na 2017 rok.

Podczas konferencji prezydenta miasta i jego zastępców kiedy opowiadali o projekcie budżetu na 2018 rok i który zresztą w pełnym zakresie został zaakceptowany przez radę miasta, mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakie inwestycje są planowane na 2018 rok. Na sam 2018 rok zaplanowano ich aż 56 a 14 z nich, to inwestycje, których wartość przekracza 5 mln zł. Na liście znalazły się przebudowy dróg, remonty ulic, budowy nowych obiektów.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.