Joanna Krężelewska

Święta na stoiskach

Święta na stoiskach
Joanna Krężelewska

Czekacie na święta? Ich wyjątkową atmosferę z całą pewnością poczujecie odwiedzając jeden z bożonarodzeniowych jarmarków. Tradycyjne potrawy, nalewki, drobne upominki dla najbliższych - to wszystko czeka na was już niebawem.

Podobnie jak choinka, jarmarki świąteczne przywędrowały do nas z sąsiednich Niemiec i szybko wpasowały się w klimat polskich świąt.

Najbliższa z zaplanowanych imprez już w niedzielę, 10 grudnia. W godz. 11-16 na dziedzińcu koszalińskiego Muzeum odbędzie się ostatni w tym roku Jarmark jamneński. Artyści zaprezentują bogatą ofertę niepowtarzalnych, ręcznie wykonanych dzieł.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.