.

Studio Modelowania Sylwetki, odchudzanie nawet do 60kg!

Studio Modelowania Sylwetki, odchudzanie nawet do 60kg!
.

W 2016r. mieszkańcy Kielc doczekali się „innowacji na lokalnym rynku”. Joanna Szlufik otworzyła pierwszy w całym województwie Świętokrzyskim gabinet spod szyldu Studio Figura – konceptu będącego liderem na polskim rynku w zakresie odchudzania oraz modelowania sylwetki. Gabinet dysponuje doskonale wyposażonymi strefami fitness/wellness a także kosmetologii estetycznej.

Opiekę nad Studio, sprawuje Joanna Szlufik – z wykształcenia dietetyk, która po 12 latach pracy na rynku angielskim, zdecydowała się wrócić do kraju i bazując na zdobytym doświadczeniu, otworzyła własny gabinet modelowania sylwetki w Kielcach.

52kg w niecały rok – rezultat laureatki konkursu metamorfoz ze Studio Figura Kielce Słoneczne Wzgórze

Na pierwsze wyniki ze studio modelowania sylwetki w Kielce nie trzeba było długo czekać. Niespełna po roku działalności, klientki z gabinetu Joasi Szlufik, wychodziły lżejsze o ponad 30kg. Pani Katarzyna Ślusarczyk wygrała konkurs Metamorfozy organizowany przez Studio Figura International i zgarnęła nagrodę o wartości 10000zł.

Następne osiągnięcia również robiły na mieszkańcach Kielc ogromne wrażenie. Jednym z czołowych rezultatów był wynik Pani Joanny Zawady, która w przeciągu niecałych 12 miesięcy, z pomocą urządzeń, a także przy użyciu suplementów diety oraz kosmetyków ze Studio Figura, zredukowała masę swojego ciała aż o 52kg!

Wynik który wypracowała Joanna, zapewnił jej drugie miejsce w konkursie metamorfoz organizowanym przez Studio Figura International,

Zakres usług Studio Figura. Kosmetologia i dietetyka

Stworzyliśmy bezpieczne miejsce, w którym wykwalifikowany personel (kosmetolog, dietetyk, fizjoterapeuta), świadczy pełen zakres usług dla Pań, bez względu na stan aktywności fizycznej, kondycję czy wagę początkową. Nie zamykamy naszych drzwi, jeśli któraś z kobiet boryka się z problemami zdrowotnymi, tj. niedoczynność tarczycy, cukrzycą czy chorobami układu immunologicznego.

Kompleksowo oraz indywidualnie dobieramy plan treningowy dla każdej z klientek, świadczymy usługi z zakresu opracowania diety, dobranej według indywidualnych potrzeb.

Z łatwością poradzimy sobie z problemem podwójnego podbródka, cellulitu, pelikanami, żylakami, rozstępami, stanem kondycji i innymi. Wygładzanie, upiększanie, modelowanie sylwetki, poprawa stanu skóry, włosów czy paznokci to podstawa działalności naszych gabinetów.

Dodatkowo, każde z naszych Studio, posiada bogaty zasób kosmetyków oraz naturalnych suplementów diety, uzupełniających zapotrzebowanie na witaminy i minerały ale także usprawniających działanie organizmu np. odbudowujących tkanki łączne, wzmacniających układ krwionośny, wspomagających usuwanie toksyn z organizmu, zwalczających chorobotwórcze wolne rodniki w organizmie i inne.

Bogactwo stref fitness/wellness oraz kosmetologii estetycznej

Nasze Studia posiadają trzy strefy: Fitness/wellness oraz kosmetologii estetycznej. Każda z nich oferuje odmienne rezultaty.

Po przybyciu do gabinetu, przeprowadzana jest konsultacja, podczas której określany jest cel jaki klientka chce osiągnąć oraz stan zdrowia - pomaga on w doborze najlepszych urządzeń oraz indywidualnej diety. Do niczego nie zmuszamy. Wysoce wykwalifikowany personel udzieli szczegółowych informacji odnośnie działania urządzeń oraz opracuje szczegółowy plan, jak z pomocą naszego Studio osiągnąć zamierzone cele. Każda z Pań, pragnąca zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę, ujędrnić ciało czy po prostu doznać relaksu na niespotykaną dotąd skale, odnajdzie w owym Studio usługę specjalnie dla siebie.

Asortyment strefy fitness

- Roll Shaper – urządzenie do wykonywania masażu mechanicznego ciała, podczas którego działamy zewnętrznie na skórę. Przede wszystkim - poprzez lekki ucisk i płynny ruch tralek drewnianych zaopatrzonych w wypustki - pobudzany jest przepływ chłonki i zostaje udrożniony układ limfatyczny odpowiedzialny za odporność organizmu.

- Swan IR dwuosobowa - Działanie Sauny Infrared związane jest z promieniowaniem podczerwonym i wytwarzaną przez nie energią cieplną, która ogrzewa ciało i wywołuje pożądane efekty bez konieczności osiągania bardzo wysokich temperatur. Ciało człowieka zaczyna się pocić przy znacznie niższych temperaturach (45°C - 60°C) niż w tradycyjnej saunie, która osiąga wartości 60°C-110°C.

- Tulip Thermo Climber - Technologia treningu na urządzeniu Tulip Thermo Climber opiera się na intensywnej pracy mięśni (trening na ruchomych schodach) w zmiennym środowisku (ciepłym i zimnym). Dzięki połączeniu aktywności w warunkach otwartej
mikrosfery osiągamy spektakularny efekt treningowy: ekstremalne wyszczuplanie, modelowanie całej sylwetki oraz ujędrnienie ud, pośladków i brzucha.

- Vacu Shaper – urządzenie przeznaczone do selektywnego spalania; polega na odchudzaniu dolnych partii ciała bez utraty objętości biustu. Podczas spaceru na bieżni, znajdującej się w specjalistycznej kapsule wytwarzającej podciśnienie, dochodzi do zintensyfikowanego przepływu krwi i tlenu do kończyn dolnych, pośladków i brzucha. W porównaniu do treningu na zwykłej bieżni – spalamy tkankę tłuszczową czterokrotnie(!) szybciej.

Strefa wellness:

- Elektrostymulacja – zabieg polegający na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, które doprowadzają do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięsni. Każdy taki skurcz wiąże się z pracą, która wymaga dostarczenia energii, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej.

- Limfodrenaż - To specjalistyczne urządzenie do wykonywania głębokiej presoterapii – techniki masażu uciskowego, która wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych. Jest wspaniałym narzędziem do terapii opuchniętych i obolałych kończyn dolnych. Jest jedną ze skuteczniejszych metod modelowania łydek i ud oraz odchudzania i usuwania cellulitu

- Sauna Infrared – Za ogrzewanie ciała odpowiadają promienniki podczerwieni, które wytwarzają fale podczerwieni wnikające nawet do 4,5cm pod skórę ogrzewając nasze ciało. Dzięki temu ciało poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. Ponadto można z niej korzystać w ubraniu oraz przy otwartych drzwiach, co jest ważne dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Swan Infra Shaper - Innowacyjna synergia IV komponentów: lamp podczerwonych (dla głębokiej odbudowy włókien kolagenowych), kolagenowej terapii światłem (dla regeneracji wierzchniej warstwy skóry), systemu jonizacji (rewelacyjna moc jonów ujemnych), skrętnego eliptyka (uaktywnienie wszystkich partii mięśni) jest doskonałym sprzymierzeńcem w modelowaniu sylwetki.

Kosmetologia estetyczna:

- Endermologia – Najnowsza technologia wspaniałe rezultaty z kalresu modelowania sylwetki na ciało i twarz.

- Cavi shape advanced – kompleksowy kombajn z zakresu kosmetologii estetycznej, zawierający fale radiowe na twarz i ciało, kawitację ultradźwiękową, masaż podciśnieniowy z bipolarną falą RF oraz technologią Jade Energy.

- Laser SHR + 808nm - Połączenie dwóch najnowocześniejszych technologii do depilacji laserowej: technologia SHR oraz laser diodowy 808.

- Lipolaser - Bezwysiłkowa utrata centymetrów, za pomocą uderzeń światła, które rozbijają nadmiar tkanki tłuszczowej w płytkich warstwach skórnych. Energia wiązki laserowej rozbija komórki tłuszczowe i zamienia je w substancję oleistą, która naturalnie zostaje wydalona z organizmu.

- Platforma wibracyjna - Jest to urządzenie, w którym przy pomocy wibracji o różnej częstotliwości wywołuje się skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych, jednakże ze stukrotnie zwiększoną intensywnością

Wszystkie zainteresowane osoby, zapraszamy na ulicę Zapolskiej 5

Studio jest otwarte

Zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage: https://www.facebook.com/StudioFiguraKielceSloneczneWzgorze

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.