Karolina Głodowska

Stephane Antiga, trener Developresu Rzeszów: Atmosfera jest świetna, bardzo dobrze nam się współpracuje Fot. Krzysztof Kapica

Stephane Antiga jako szkoleniowiec żeńskiego zespołu odnosi od początku sezonu same zwycięstwa, tym razem Developres wygrał z Bydgoszczą. W pomeczowej rozmowie Antiga podsumował mecz, opowiedział o wrażeniach z pracy i odniósł się do presji ciążącej na jego drużynie.

Pierwsze dwa sety w meczu z Bydgoszczą wyglądały tak, że chyba nikt w tym trzecim nie spodziewał się takiej końcówki...

Jeden set to jedna historia, każdy kolejny to inna. Trzeba walczyć do końca, bo przeciwnik czeka na błąd, tym bardziej taka drużyna jak Pałac Bydgoszcz. To było widać w trzecim secie, trochę mieliśmy problemów w ataku, ale zrobiliśmy zmiany, weszła Anna Kaczmar, zmodyfikowała koncepcję gry i to pomogło. Fajnie, że się udało wygrać 3:0.

STADION: Stephane Antiga