Joanna Boroń

Sprzęt za ponad 300 tysięcy złotych trafi na koszaliński SOR

Sprzęt za ponad 300 tysięcy złotych trafi na koszaliński SOR
Joanna Boroń

303 tys. złotych z funduszy unijnych otrzyma Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Koszalinie, na zakup sprzętu dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dzięki tej dotacji szpital kupi m.in. nowe USG za 150 tysięcy złotych, pompy infuzyjne czy zestaw do trudnej intubacji.

- W województwie zachodniopomorskim unijne środki dzielone przez ministerstwo uzyskały jeszcze szpitalne oddziały ratunkowe w Szpitalu w Gryficach, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie - informuje Piotr Pieleszek z biura prasowego wojewody zachodniopomorskiego.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.