Spędź "Wiatrakcje" w Ręboszewie! W sercu KASZUB, na szczycie góry "Sobótka"

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany Firma Mentor Sławomir Knopik

Spędź "Wiatrakcje" w Ręboszewie! W sercu KASZUB, na szczycie góry "Sobótka"

Artykuł sponsorowany Firma Mentor Sławomir Knopik

Wiatrak w Ręboszewie stoi na najpiękniejszym punkcie widokowym Kaszubskiego Parku Krajobrazowego – na szczycie góry „Sobótka“.
Dla gości, którzy zdobędą ten szczyt i nasycą duszę widokiem panoramy z najwyższego piętra wiatraka:
W kawiarni można degustować zimne i gorące napoje, osłodzone świeżymi wypiekami domowej roboty oraz podziwiać piękno tutejszego krajobrazu. Klientom w szczególności polecamy pyszne samorobne ciasto, kawę w różnej postaci od mrożonej po gorące Espresso, piwo, napoje, lody oraz smaczne desery owocowe.
Państwa pociechy mogą pozbyć się nadmiaru energii na placu zabaw (ulokowanym w bezpiecznej odległości od kawiarni) lub też ręcznie mieląc mąkę na Wasz chleb: w letnie weekendy (lub po wcześniejszym zamówieniu) organizujemy pokazowe mielenie ziarna na mąkę i wypiek chleba w tradycyjnym piecu, stojącym obok wiatraka. Oprócz tego, dzieci mogą zapoznać się z historycznymi elementami maszynerii oryginalnego wiatraka-koźlaka: śmigami, przekładniami, kamieniami młyńskimi…
Wewnątrz wiatraka znajduje się luksusowy apartament z łożem „king size“, rozkładaną sofą mogącą wygodnie pomieścić dalsze dwie osoby oraz łazienkę z dwuosobową wanną!
Grupom młodzieży lub gościom, dla których wyjątkowa atmosfera noclegu jest najważniejsza, proponujemy „noc na wiatraku“, czyli zdrowy sen na siennikach na pachnącej, dębowej, dwupoziomowej podłodze maszynowni – z zapierającym dech widokiem na poranne mgły nad kaszubskimi jeziorami. W maszynowni znajduje się łazienka z toaletą i z prysznicem.

Zadzwoń lub napisz:
tel. 608 379 568
e-mail: [email protected]

Artykuł sponsorowany Firma Mentor Sławomir Knopik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.