Specjalna tytka dla seniorów

Czytaj dalej

Specjalna tytka dla seniorów

Właśnie ukazało się nowe wydanie Tytki Seniora. Można się z niej dowiedzieć, gdzie i kiedy dzieje się coś godnego uwagi.
Kto chce być na bieżąco z aktualnymi i ciekawymi wydarzeniami dziejącymi się w Łodzi, powinien zaopatrzeć się w Łódzką Tytkę Seniora, której najnowszy numer ukazuje się właśnie dziś.

To publikacja wydawana cyklicznie od października 2017 roku, przygotowana przez Urząd Miasta Łodzi specjalnie z myślą o wszystkich osobach 60+ szukających informacji na temat ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. W bieżącej znajdą się wydarzenia, które będą odbywać się w okresie od listopada 2018 do stycznia 2019.

Łódzka Tytka Seniora to poręczne źródło informacji w formie koperty, w której znajduje się aktualny harmonogram wydarzeń, wycieczek, wykładów i warsztatów, organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi, miejskie jednostki organizacyjne (domy kultury, biblioteki, miejskie centra medyczne etc.) oraz organizacje pozarządowe.

Publikacja wydawana jest cyklicznie w postaci koperty z wykazem wydarzeń, dystrybuowanej w miejscach, gdzie najczęściej bywają seniorzy oraz zamieszczana w formie PDF na portalu dla seniorów uml.lodz.pl/dla-seniorow/

Tytkę można odebrać w każdej dzielnicy w: punktach informacji Urzędu Miasta Łodzi, Centrach Aktywnego Seniora UMŁ, przychodniach podległych Miejskim Centrom Medycznym.

Informacji na temat Tytki oraz szczegółowego wykazu punktów odbioru udziela koordynator projektu, Oddział ds. Polityki Senioralnej UMŁ , ul. Zachodnia 47 pokój 132, 42 638 47 30.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.