Bogna Skarul

SLD chce specjalnego zespołu, który wyjaśniłby katastrofę na Zamku

SLD chce specjalnego zespołu, który wyjaśniłby katastrofę na Zamku
Bogna Skarul

Szczecińskie SLD chce powołania zespołu kontrolnego w sprawie działań dotyczących katastrofy na Zamku Książąt Pomorskich.

- Celem zespołu nie byłoby wyjaśnienie przyczyn katastrofy, bo to robi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego i prokuratura, a działań dotyczących zabezpieczenia Zamku po katastrofie - twierdzi Dariusz Wieczorek, szef SLD w regionie.

Niepokoi go bowiem ostatnia informacja, z której wynika, że już parę lat wcześniej na ścianach w restauracji Zamku i w piwnicach winiarni pojawiły się pęknięcia. SLD obawia się więc, że właśnie te pęknięcia miały być pierwszym zwiastunem majowej katastrofy.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.