Marek Jaszczyński

Skarbimierzyce. Strach tu dziecko wpuścić, to niebezpieczne miejsce

Plac i uszkodzenia. Zakończenie modernizacji placu zaplanowano do końca października Plac i uszkodzenia. Zakończenie modernizacji placu zaplanowano do końca października
Marek Jaszczyński

Czytelniczka ma wątpliwości dotyczące placu zabaw w Skarbimierzycach. Obecny stan ławek i urządzeń budzi obawy rodziców i pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście ruszy niebawem remont, który ma zakończyć się do końca października.

- W trosce o życie i zdrowie bawiących się tam dzieci, bardzo prosimy o przeprowadzenie inspekcji i remont placu zabaw, a także usunięcie rosnących tam drzew i krzewów lub ich przycięcie w taki sposób by nie ograniczały widoczności w tym miejscu - mówi Monika Duziak, nasza Czytelniczka.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.