Senatorska 118 – Twój nowy adres w Rzeszowie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Senatorska 118 – Twój nowy adres w Rzeszowie

Materiał informacyjny

Bardzo dobrze rozwijającą się i modną dzielnicą Rzeszowa stał się Budziwój. To tam, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz domów jednorodzinnych powstaje inwestycja „Senatorska 118”. Ulica Senatorska to miejsce w cichej i spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku miasta. Jednocześnie droga do Rynku Głównego w Rzeszowie to zaledwie 15- minut samochodem.

Osiedle składa się z 14 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W inwestycji deweloper proponuje przestronne apartamenty o powierzchni ponad 102 metrów kwadratowych na dwóch poziomach, na które składają się m.in. salon z aneksem kuchennym, cztery oddzielne sypialnie i dwie łazienki. Do każdego mieszkania dodatkowo przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni ponad 102 metrów kwadratowych można kupić już za 349000 złotych co daje zaledwie 3400 złotych za metr kwadratowy. Mieszkania są już wybudowane i będą gotowe do odbioru już za kilka miesięcy, bo w II kwartale 2020 roku. Budowa jest w fazie ukończenia, dzięki czemu można wejść do budynku i zobaczyć swoje mieszkanie; nie kupuje się więc przysłowiowej „dziury w ziemi”.

Transakcje zawierane są zgodnie z przepisami ustawy deweloperskiej, bank zabezpiecza pieniądze nabywców do momentu otrzymania mieszkania, dzięki temu klienci mogą być spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze.

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w bardzo dobrej cenie w Rzeszowie należy odwiedzić biuro dewelopera BS Deweloper i wybrać jedno z ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji „Senatorska 118”.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.