Marzena Sutryk

Są kolejne miliony na budowę siedziby dla strażaków

W sąsiedztwie ZUS w Koszalinie widać, jak przebiega budowa JRG - trwa realizacja stanu surowego otwartego; jeszcze w tym roku powinien być gotowy stan Fot. Radek Koleśnik W sąsiedztwie ZUS w Koszalinie widać, jak przebiega budowa JRG - trwa realizacja stanu surowego otwartego; jeszcze w tym roku powinien być gotowy stan surowy zamknięty
Marzena Sutryk

W rezerwie budżetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji udało się wygospodarować 10 milionów zł na kontynuację budowy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Koszalinie.

- To pozwoli nam doprowadzić inwestycję do stanu surowego zamkniętego - mówi Mirosław Pender, komendant miejski PSP w Koszalinie, który planuje po świętach ogłoszenie przetargu i ok. 14 maja otwarcie ofert.

- Przypomnę, jak minister Joachim Brudziński podczas swojej wizyty w Koszalinie i w rozmowie z „Głosem” mówił, że pieniądze na budowę JRG w Koszalinie znajdą się w budżecie i dotrzymał słowa - komentuje Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.