Ruszyła druga edycja konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”

Czytaj dalej
Bogna Skarul

Ruszyła druga edycja konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”

Bogna Skarul

Ruszyła druga edycja konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”. W tym roku konkurs, który do tej pory kierowany był do mikro, małych i średnich firm regionu, chce poszerzyć swoją ofertę o start-upy.

- W zachodniopomorskim jest dużo ciekawych firm, o których nic nie wiemy - mówi Janusz Gromek, członek zarządu województwa zachodniopomorskiego, przedstawiciel organizatora konkursu. - Warto je poznać.

Właśnie temu ma służyć konkurs, który w tym roku ma nowe hasło: „Innowacja zwycięża!”. Dla najlepszych firm start-upowych zagwarantowano miejsca na liście 15 laureatów.

- Warto stać się takim laureatem. Jest o co walczyć! Ubiegłoroczni zwycięzcy mocno wzmocnili swoją pozycję na rynku - mówi Krzysztof Barczyk, dyrektor gabinetu marszałka województwa.

Jak przebiega konkurs

Od wczoraj, od południa 8 maja do 25 czerwca przyjmowane są zgłoszenia firm od przedsiębiorstw (za pośrednictwem formularza elektronicznego). Od wczoraj też do 13 czerwca przyjmowane są zgłoszenia, ale od nominujących (także za pomocą formularza elektronicznego). Od 26 czerw-ca do 3 lipca trwać będzie wybór najciekawszych 15 firm, laureatów z zachodniopomorskiego, a głosowanie na zwycięzców rozpocznie się 27 sierpnia i potrwa do 16 września.

Pozostało jeszcze 57% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.