Grzegorz Drążek

Rondo na DK 10 w połowie jest gotowe. Utrudnienia w ruchu są dalej

Widać już, że pod Stargardem będzie rondo. Ułatwi ono wjazd na główną drogę od strony Lipnika i Grzędzic. Planowany termin zakończenia wszystkich robót Fot. Tadeusz Surma Widać już, że pod Stargardem będzie rondo. Ułatwi ono wjazd na główną drogę od strony Lipnika i Grzędzic. Planowany termin zakończenia wszystkich robót to 27 września br.
Grzegorz Drążek

Na dawnej drodze krajowej numer 10, na wysokości Lipnika, przebudowywane jest skrzyżowanie. Drogowcy proszą mieszkańców, żeby nie wchodzili na teren budowy.

Prace na drodze powiatowej trwają od kwietnia. Na wysokości skrętów, z jednej strony do Lipnika, a z drugiej Grzędzic, powstaje rondo.

- Pełen zakres robót wykonawca podzielił na pięć etapów - informują pracownicy stargardzkiego starostwa. - Obecnie jesteśmy w trakcie budowy nawierzchni drogi, ścieżki rowerowej i kanalizacji deszczowej. Kontynuowane są również prace przy budowie uzupełniającego odcinka, który zapewni bezkolizyjny dojazd do sąsiadujących posesji oraz zakładu spółki Wodociągi Zachodniopomorskie.

Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.