Restauracja Podpromie - idealne miejsce na wesele w Rzeszowie

Czytaj dalej
Ula Sobol

Restauracja Podpromie - idealne miejsce na wesele w Rzeszowie

Ula Sobol

Przyjęcie weselne jest niezwykłym wydarzeniem zarówno dla Pary Młodej jak i najbliższych. Różnego rodzaju upodobania kulinarne, estetyczne i muzyczne stają się wyznacznikiem oczekiwań związanych z realizacją przyjęcia.

Aktualnie panujące trendy, moda, tradycja i zwyczaje sprawiają, że każde wesele jest inne, niepowtarzalne i cechujące się specyficznymi elementami.

Posiadając profesjonalny zespół pracowników jesteśmy w stanie sprostać niemalże wszystkim oczekiwaniom swoich gości. Nie damy gwarancji na słoneczną pogodę w dniu ślubu, długie i szczęśliwe życie czy udaną podróż poślubną, ale dołożymy wszelkich starań by Wasze przyjęcie było wyjątkowe.

Odpowiednio przestronna i wygodna sala bankietowa wraz z niezbędnym sprzętem audiowizualnym i nagłośnieniowym, niepowtarzalne menu, niebanalna aranżacja wnętrz i stołów oraz atrakcje nawet tych najmłodszych.

Na cały okres związany z przygotowaniem przyjęcia Państwo Młodzi otrzymują specjalnie dedykowanego koordynatora, który ich wysłucha i zgodnie z ich oczekiwaniami zaplanuje:

Oferujemy:
- salę do 150os w dowolnym ustawieniu (stoły okrągłe i podłużne);
- dekoracje stołów;
- papeterię ślubną;
- bogate menu/ możliwość dostosowania do specjalnej diety gości;
- czerwony dywan;
- pokój dla pary młodej;
- degustację wybranego menu obiadowego;
- upominki dla gości/ szyszki;
- pokoje dla gości w specjalnych cenach;
- animatorki dla dzieci/ z bogatym kącikiem dla dzieci;
- drink-bar;
- oferta na alkohol;
- stworzenie scenariusza całego przyjęcia;
- układanie winietek;

Przejmując do wykonania większość obowiązków organizacyjnych umożliwiamy Parze Młodej skupienie się na sobie i przeżywaniu tego jedynego dnia w życiu. Determinacja i zaangażowanie zespołu sprawia, że jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Restauracja Podpromie to nie tylko miejsce, ale również ludzie, dzięki którym poczujesz klimat spokoju i rodzinnego ciepła, które istotnie wpływa na atmosferę każdego zleconego przyjęcia weselnego.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.