Radni opozycyjnej w Przemyślu Platformy Obywatelskiej twierdzą, że ważne uchwały miejskie są przygotowywane w pośpiechu, „na kolanie”

Czytaj dalej
Fot. Norbert Ziętal
Norbert Ziętal

Radni opozycyjnej w Przemyślu Platformy Obywatelskiej twierdzą, że ważne uchwały miejskie są przygotowywane w pośpiechu, „na kolanie”

Norbert Ziętal

Radni opozycyjnej Platformy Obywatelskiej w Przemyślu mają zastrzeżenie do trybu dyskusji w Radzie Miejskiej nad ważnymi uchwałami. W sprawie ważnych inwestycji sesja zwoływana jest kilka dni wcześniej, a dyskusja w merytorycznych komisjach odbywa się na godzinę przed sesją, na której mają zapaść decyzje.

- Mamy zastrzeżenia do trybu, w jakim została zwołana ta sesja. Tryb nadzwyczajnej sesji nie jest czymś szczególnym, jednak powinien być zarezerwowany tylko dla pilnych spraw. Po czterech latach „bardzo udanej” kadencji wreszcie władze miejskie zabrały się za finansowanie inwestycji. Chyba nareszcie dotarły do rządzących głosy mieszkańców, że nic się w mieście nie dzieje z inwestycjami - mówi Wojciech Błachowicz, przewodniczący klubu radnych PO.

W dalszej części artykułu:

 • o jakie projekty uchwał mowa?
 • skąd wątpliwości?
Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Norbert Ziętal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.