Pytania o dalsze losy obwodnicy S6 Koszalin - Sianów wciąż bez odpowiedzi. Budowa trwa

Czytaj dalej
Fot. GDDKiA
Marzena Sutryk

Pytania o dalsze losy obwodnicy S6 Koszalin - Sianów wciąż bez odpowiedzi. Budowa trwa

Marzena Sutryk

Miesiąc temu pytaliśmy w szczecińskim oddziale o dalszą realizację obwodnicy Koszalin - Sianów - chodzi o odcinek z problemami geologicznymi. Sprawa nadal nie została sfinalizowana. - Wszystko ma być wiadomo na początku września - usłyszeliśmy wczoraj.

To, że inwestycja pod hasłem budowa obwodnicy Koszalin - Sianów w ramach budowy ekspresowej trasy S6 nie została zrealizowana w terminie, to już nie podlega dyskusji. Termin minął bowiem w lipcu. Mamy niedługo koniec sierpnia, natomiast odcinek S6 nie jest gotowy i tego końca jakoś nie widać. Nie jest też niczym nowym przypomnienie, że opóźnienie wynika z problemów geologicznych, które pojawiły się w trakcie realizacji inwestycji.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.