Marek Jaszczyński

Przetarg na linię tramwajową do Mierzyna nie jest rozstrzygnięty

Przetarg na linię tramwajową do Mierzyna nie jest rozstrzygnięty
Marek Jaszczyński

Ta informacja zelektryzowała nie tylko mieszkańców Gumieniec, ale również Mierzyna. Urzędnicy odpowiadają, że nie zapadły żadne wiążące decyzje w sprawie rezygnacji z tej inwestycji.

W rejestrze umów zawartych przez Szczecin pojawiła się informacja o aktualizacji dokumentacji aplikacyjnej projektu „Budowa nowych tras tramwajowych w Szczecinie”, w związku z planowaną rezygnacją z zadania 1 - „Budowa torowiska do nowej pętli tramwajowej Mierzyn”. Aktualizację ma wykonać firma Wyg International za 34 440 złotych.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.