Przedszkolaki ze Stargardu ćwiczyły brazyliskie jiu-jitsu

Czytaj dalej
Grzegorz Drążek

Przedszkolaki ze Stargardu ćwiczyły brazyliskie jiu-jitsu

Grzegorz Drążek

Trenerzy Berserkers Team Stargard chcą pokazać rodzicom, że dzieci nie muszą siedzieć ciągle przy komputerze lub ze smartfonem w rękach .

W miniony wtorek Berserkers Team Stargard zaprosił na swoją salę treningową przy ulicy Rzeźniczej dzieci z oddziału przedszkolnego Przedszkola Miejskiego nr 3 przy Szkole Podstawowej nr 4. Maluchy ćwiczyły pod okiem trenerów sztuk walki. O żadnych walkach nie było jednak mowy.

- Prowadzimy z dziećmi zajęcia jiu-jitsu - wyjaśnia Tomasz Stasiak z Berserkers Team Stargard. - To sport walki, w którym chodzi o to, żeby sprowadzić rywala do parteru i spowodować, żeby się poddał.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.