Prowokuje dyskusje i wychodzi z inicjatywą. Taki jest "Nowy Szczecin"

Czytaj dalej
Oskar Masternak

Prowokuje dyskusje i wychodzi z inicjatywą. Taki jest "Nowy Szczecin"

Oskar Masternak

Rozpoczynamy cykl rozmów z młodymi ludźmi, którzy zamiast siedzieć z założonymi rękoma postanowili czynnie włączyć się w bieżące wydarzenia. Pierwszym naszym rozmówcą jest Igor Podeszwik z inicjatywy Nowy Szczecin, który celnie punktuje poczynania władz miasta.

Jaki powinien być nowy Szczecin?

Przede wszystkim powinno to być miasto dla ludzi. Żyjące całą dobę i wykorzystujące w stu procentach swój potencjał. Szczecin może być miastem, które śmiało zmierza w stronę europejskich metropolii i nie boi się śmiałych wyzwań. Miastem, które mnie inspiruje jest hiszpańskie Bilbao, które dzięki bezkompromisowej realizacji przyjętych zamierzeń wyszło z problemów, które w dużej części dotyczą również naszego miasta.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Oskar Masternak

Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego (z przerwami) od 2016 roku. Piszę o Pomorzu Zachodnim, a szczególnie o Szczecinie. Najczęściej poruszam w swoich tekstach tematy związane z szczecińską radą miasta, samorządem województwa oraz lokalną polityką. Skończyłem muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam również dyplom ukończenia studiów podyplomowych z informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Lubię rozmawiać i słuchać ludzi. Kocham morze i lato, słucham Kultu, oglądam NBA. Relaksuję się wędkując i grając w koszykówkę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.