Prezes Jarosław Kaczyński dał sygnał do ataku

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Sławomir Bobbe

Prezes Jarosław Kaczyński dał sygnał do ataku

Sławomir Bobbe

- Trzeba pracować do końca kampanii i wierzyć w zwycięstwo - powiedział Jarosław Kaczyński na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Bydgoszczy.

Na wczorajszej konwencji wojewódzkiej Prawa i Sprawiedliwości poseł Tomasz Latos dostał oficjalne wsparcie prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

Konwencję rozpoczął i prowadził poseł Piotr Król, który powitał prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego (w tej kolejności). Odśpiewano hymn i przemówił Jarosław Kaczyński, witany gromkim „Jarosław, Jarosław!”. Prezes zaczął od pochwał kierowanych w stronę Piotra Króla.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.