Małgorzata Wąsacz

Prezent od szefa na święta. Niektórzy dostaną 800 zł!

Szefowie z regionu coraz rzadziej na święta dają pracownikom bony. Wolą przelać na ich konto gotówkę. W wielu firmach nadal są paczki dla dzieci. Fot. Freeimages.com Szefowie z regionu coraz rzadziej na święta dają pracownikom bony. Wolą przelać na ich konto gotówkę. W wielu firmach nadal są paczki dla dzieci.
Małgorzata Wąsacz

Wielu pracowników z regionu świąteczną premię już ma na koncie. Inni z niecierpliwością wypatrują gotówki, bonów albo karty podarunkowej. Z reguły pracodawcy dają pod choinkę po 200-400 zł.

Wysokość wsparcia zależy od dochodu na osobę w rodzinie. Często dostają je również emeryci i renciści. Są też szefowie bardziej hojni. Np. niemal cała załoga Tesco (dokładnie 96 proc. pracowników) w tym roku dostała na święta 700 lub 800 zł w postaci kart podarunkowych. Dodatkowo niektórzy pracodawcy obdarowują dzieci pracowników paczkami z łakociami. W wielu firmach tradycją są też kolacje albo spotkania świąteczne.

8 na 10 pracodawców z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku szykuje dla swoich pracowników niespodzianki. Więcej o premiach świątecznych w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Małgorzata Wąsacz

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gs24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.