Polskie nagrania

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Matusik
Przemysław Franczak

Polskie nagrania

Przemysław Franczak

To już jest chyba ten moment, gdy należałoby stworzyć odpowiednią listę przebojów. TOP 10 najlepszych polskich taśm wszech czasów. Co roku specjalne notowanie, przy okazji Sylwestra na przykład, bo to moment sprzyjający podobnym rankingom, prezentowałby jakiś polityczny Marek Niedźwiecki. Mam swoich kandydatów, ale może jednak trzeba zorganizować casting, co by nie mówiono, że wszystko po znajomości.

„Dzień dobry państwu, siema od lewa do prawa, witam w corocznym notowaniu najlepszych polskich podsłuchów wszech czasów! Uprzedzam, są niespodzianki, zaskakujący awans uzyskały Taśmy Oleksego, przebój z 2007 roku. Czy jednak coś zmieniło się na szczycie? Czy Taśmy Kelnerów Od Sowy, już prawdziwy evergreen, regularnie grany na politycznych parkietach od kilku lat, nadal daje radę? A może faworyt Platformy Obywatelskiej, głośny debiut Taśmy Kaczyńskiego, zgarnie w tym roku najważniejszy tytuł polskiego przemysłu fonograficznego? I co z Taśmami KNF, czyli singlem ze strony B tej jednej rządowej płyty? Będzie się działo, bo w cieszącym się szaloną popularnością głosowaniu pojawiło się jak zwykle dużo SMS-ów z Rosji. Zapraszamy, zaraz po przerwie na reklamę”.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Przemysław Franczak

Kraków, wszechświat i cała reszta. Wydawca, autor felietonów: społeczno-polityczno-kulturalnego "Smecza towarzyskiego" oraz sportowego "Sporty bez filtra". Korespondent Polska Press Grupy z siedmiu igrzysk olimpijskich.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.