Oskar Masternak

Poker wychodzi z podziemi. Lokalni zapaleńcy organizują legalny turniej

Prawdopodobieństwo otrzymania „Królewskiego Pokera” na ręce wynosi ok. 0,000154%  przy blisko 42% posiadania pary w ręku Fot. Pixabay.com Prawdopodobieństwo otrzymania „Królewskiego Pokera” na ręce wynosi ok. 0,000154% przy blisko 42% posiadania pary w ręku
Oskar Masternak

Po latach znów można w pełni legalnie zorganizować turniej w pokera. Takie imprezy w Polsce odbywają się już od roku. Teraz przyszedł czas na nasze miasto.

Wszyscy mamy w pamięci akcję CBA i policji z 2011 roku, kiedy w jednym z szczecińskich lokali odbył się nielegalny turniej pokera. Rozgrywki były elementem urodzinowej imprezy, którą zorganizował Ireneusz G.

Uczestnikami byli gracze z całej Polski, którzy za pomocą internetu dowiedzieli się o rozgrywkach. Wpisowe wynosiło 200 zł i 20 zł kosztów organizacyjnych. Grano na pieniądze - nagrody finansowe miało dostać pierwszych dwunastu zwycięzców.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Oskar Masternak

Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego (z przerwami) od 2016 roku. Piszę o Pomorzu Zachodnim, a szczególnie o Szczecinie. Najczęściej poruszam w swoich tekstach tematy związane z szczecińską radą miasta, samorządem województwa oraz lokalną polityką. Skończyłem muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam również dyplom ukończenia studiów podyplomowych z informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Lubię rozmawiać i słuchać ludzi. Kocham morze i lato, słucham Kultu, oglądam NBA. Relaksuję się wędkując i grając w koszykówkę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.