Mariusz Parkitny

Podwyżki śmieci nie są planowane, ale jednak możliwe. Kończą się obecne umowy

Powstanie spalarni odpadów nie spowoduje, że opłaty za odbiór odpadów spadną. Mogą nawet wzrosnąć, gdy okaże się, że koszty transportu śmierci wzrosły, Powstanie spalarni odpadów nie spowoduje, że opłaty za odbiór odpadów spadną. Mogą nawet wzrosnąć, gdy okaże się, że koszty transportu śmierci wzrosły, np. przez wyższe ceny paliwa
Mariusz Parkitny

Spalarnia odpadów chwali się fantastycznymi wynikami, ale mieszkańców mogą czekać podwyżki za odbiór i zagospodarowanie śmieci. Decyzje zapadną w połowie przyszłego roku.

Kończą się bowiem dotychczasowe umowy z firmami odbierającymi odpady naszych posesji. Dlatego nawet miejscy urzędnicy przyznają, że żadnego scenariusza nie można wykluczyć.

- Podwyżki jako takie nie są planowane. Natomiast w połowie roku kończą się umowy z firmami zajmującymi się odbiorem odpadów i przed nami uruchomienie postępowań na nowy okres.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.