Marek Jaszczyński

Podpisano umowę na budowę nabrzeża w Siadle Dolnym. Powstanie raj dla turystyki

Nowa infrastruktura połączy się w idealny sposób ze szlakiem „Bielika” Fot. Wizualizacja UG Kołbaskowo Nowa infrastruktura połączy się w idealny sposób ze szlakiem „Bielika”
Marek Jaszczyński

W przyszłym roku powstanie tu miejsce do aktywnego wypoczynku, która ma przyciągnąć turystów z całego regionu

Do realizacji zadania zgłosiło się trzech chętnych. Gmina przeznaczyła na inwestycję 4,255 mln zł. Najniższą cenę zaproponowało Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki ze Szczecina - 3,785 mln zł, czyli blisko pół miliona złotych mniej od kosztorysu. Strabag zaproponował 4,312 mln zł, a konsorcjum, którego liderem jest spółka Kowal ze Szczecina zaproponowała 5,536 mln zł. Wszyscy gwarantowali realizację zamówienia w 180 dni.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.