(AB)

Pociągi pasażerskie nadal będą się zatrzymywać na stacji Inowrocław Rąbinek

W ciągu najbliższych miesięcy ze stacji w Rąbinku nadal będą odchodzić pociągi do wielu miast w Polsce, w tym do Warszawy. Fot. ZP W ciągu najbliższych miesięcy ze stacji w Rąbinku nadal będą odchodzić pociągi do wielu miast w Polsce, w tym do Warszawy.
(AB)

Po korekcie rozkładu jazdy, od 9 czerwca nadal część pociągów kursujących na linii Warszawa - Poznań będzie się zatrzymywać na przystanku Inowrocław Rąbinek.

Kończą się główne prace związane w modernizacją linii kolejowej E 20 na odcinku Warszawa - Poznań. Rozpoczęły się w czerwcu 2017 r. i w związku z tym, pociągi na liniach obejmujących trasę Warszawa - Poznań jeżdżą objazdem przez Inowrocław Rąbinek i Gniezno. Niedawno PKP Polskie Linie Kolejowe SA poinformowały, że po wejściu w życie korekty rozkładu jazdy, co nastąpi 9 czerwca, pociągi z Poznania do Warszawy wrócą na „starą” trasę, bez objazdu przez Gniezno i Inowrocław Rąbinek.

Po wejściu w życie korekty rozkładu jazdy, co nastąpi 9 czerwca, pociągi z Poznania do Warszawy wrócą na „starą” trasę, bez objazdu przez Gniezno i Inowrocław Rąbinek.

Czytaj więcej w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
(AB)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.