Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Paweł Gzyl

Piotr Rogucki o swojej roli w filmie "Gotowi na wszystko": Żona myślała, że zwariowałem

Bohater Piotra Roguckiego (po środku) ukrywa się przed światem w szpitalu psychiatrycznym Fot. archiwum Bohater Piotra Roguckiego (po środku) ukrywa się przed światem w szpitalu psychiatrycznym
Paweł Gzyl

Piotr Rogucki jest frontmanem grupy Coma, ale w filmie „Gotowi na wszystko” gra... perkusistę. Komedia opowiada o losach fikcyjnego zespołu Exterminator, wracającego po latach na scenę.

Jesteś wokalistą rockowego zespołu Coma. To dlatego zostałeś zaproszony do udziału w filmie „Gotowi na wszystko”, który opowiada o losach fikcyjnej grupy metalowej Exterminator?

Wziąłem udział w tradycyjnym castingu, który przeszli wszyscy członkowie obsady. Wyjątkiem był Paweł Domagała, pomysłodawca ekranizacji spektaklu teatralnego „Exterminator”. Walczyłem o udział w projekcie długo i moje starania zostały nagrodzone, bo producenci zaproponowali mi nieoczywistą rolę. Chociaż na co dzień śpiewam, w filmie wcielam się nie w wokalistę, tylko w perkusistę. A na tym instrumencie wcześniej nie grałem, musiałem więc nauczyć się tego na potrzeby roli. To jeden z wielu przykładów na to, jak nieoczywisty jest to film, bo jego twórcy nie poszli na łatwiznę. Pozwolili nam sprawdzić się w rolach postaci, które nie łączą się z nami przez skojarzenia.

Jak pracowało Ci się z takimi żartownisiami, jak Paweł Domagała czy Krzysztof Czeczot?

Z chłopakami bardzo szybko złapaliśmy kontakt. Zdjęcia do filmu to był dla nas czas jakby powrotu do liceum. Wypracowaliśmy swój język i swoje poczucie humoru, za pomocą których komunikowaliśmy się między sobą. Tak bardzo wsiąkliśmy w to, że kiedy wracałem do domu, cały czas się nimi posługiwałem ku przerażeniu mojej żony, która z niedowierzaniem patrzyła na mnie i pytała: „Kochanie, co ty na Boga wyczyniasz!?” (śmiech). To był bardzo intensywny czas, wypełniony dobrą energią i humorem. Wszyscy graliśmy do wspólnej bramki i czerpaliśmy radość z tego, że ten nasz wspólny cel udaje nam się zespołowo osiągać.

Czytaj więcej:

 • To nieprawda, że na planie komedii panuje poważna atmosfera?
 • Kim jest dla Piotra Roguckiego bohater, którego odtwarza na ekranie?
Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gs24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.