Tomasz Mikulicz

Partia Razem chce, abyśmy pracowali po siedem godzin

Partia Razem chce, abyśmy pracowali po siedem godzin Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Mikulicz

Nie zdoła jednak na czas zebrać 100 tys. podpisów potrzebnych do zgłoszenia obywatelskiego projektu ustawy. Partia zamierza jednak napisać petycję do posłów.

Nie chodzi o to, że Polacy się nie podpisywali. W samym tylko Białymstoku zebraliśmy 1,2 tys. podpisów, a w całym kraju ok. 70 tys. Nie damy jednak rady do końca lipca zebrać brakujące 30 tys. A wtedy mija termin, by to zrobić - mówi Agnieszka Rembiszewska, rzeczniczka Partii Razem w Podlaskiem.

Działacze tej formacji chcą, by w Polsce został wprowadzony 7-godzinny dzień pracy. Wzorem Francji czy krajów skandynawskich.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.