Outsider był bez szans

Czytaj dalej
Sławomir [email protected]

Wygrana z zespołem, który jeszcze w tym sezonie w lidze nie zwyciężył ani razu, była obowiązkiem dla świecianek.

Joker zagrał bez libero Alicji Walczak, z którą w minionym tygodniu rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron.

Pierwszy set do remisu 11:11 był wyrównany. Potem inicjatywę przejęły przyjezdne. Dobre zagrywki Natalii Matusz i Oli Gancarz oraz skuteczne ataki Patrycji Flakus sprawiły, że Joker odskoczył na 18:12. I już do końca kontrolowały wynik.

Drugi set przebiegał pod dyktando siatkarek ze Świecia, które od początku prowadziły 2-4 punktami (4:0, 8:5, 12:8, 17:13). Gospodynie potrafiły zbliżyć się na 19:21, ale na więcej tego dnia ich nie było stać. Ostatnia odsłona to prawdziwa demolka outsidera. Goślinianki zdobyły w niej tylko 10 punktów. MVP meczu została wybrana Patrycja Flakus.4

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.