Materiał informacyjny

Osiedle GRABINA

Osiedle GRABINA
Materiał informacyjny

MIESZKANIA

Osiedle GRABINA

Mieszkania na Osiedlu GRABINA będą wyróżniać:

Osiedle GRABINA

NATURA PO TWOJEJ STRONIE

Budowa Osiedla GRABINA - jednej z największych inwestycji mieszkaniowych w rejonie Ślichowic – rozpocznie się w styczniu 2021 roku i wniesie nową jakość do oferty mieszkań z rynku pierwotnego w Kielcach.

W pierwszym etapie budowy Osiedla GRABINA powstanie 137 mieszkań na pięciu kondygnacjach, o metrażach od 25 m kw. do 87 m kw., od jednopokojowych po czteropokojowe. Najtańsze mieszkanie wraz miejscem postojowym oraz komórką lokatorską lub boksem będzie kosztowało 197 tys. zł.

Blisko stąd do centrum handlowego, przedszkola, szkoły, basenu i kortów. Wystarczy jednak skręcić w drugą stronę, aby w parę minut znaleźć się w otoczeniu dzikiej natury, wejść na wzgórze i podziwiać piękny widok, przejść się na spacer czy przejechać ścieżką rowerową – w pojedynkę lub z rodziną.

Osiedle GRABINA

WSZYSTKO W ZASIĘGU!

Teren Osiedla Grabina to wyjątkowe miejsce na mapie Kielc łączy w sobie bliskość natury i niezbędnych na co dzień punktów handlowo-usługowych. Dogodne połączenia komunikacyjne, bliskie położenie sklepów, kawiarni, centrów medycznych, obiektów sportowych, sprawią, że mieszkańcy nie będą musieli daleko jechać na zakupy, do lekarza, szukać miejsc na wypicie kawy ze znajomymi, a znajdujące się w pobliżu szkoła, przedszkole zagwarantują odprowadzanie dziecka bez pośpiechu, nawet na piechotę. Na basen, korty lub spacer w otoczeniu przyrody mieszkańcy Osiedla GRABINA dotrą w pięć minut. Atutem osiedla jest bowiem bliskie położenie malowniczego Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Grabina-Dalnia, miejsca rodzinnych wędrówek i odpoczynku.

Piękna okolica

W pobliżu Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Grabina-Dalnia z malowniczymi trasami dla rodzin i samotnych wędrówek. Rozległe tereny zielone pozwalają rozkoszować się pięknym widokiem i zapomnieć o ciężkim dniu.

Atrakcyjna lokalizacja

Piechotą w kilka minut do sklepu, centrum handlowego na kort i basen, do szkoły i przedszkola. Dogodne połączenia komunikacyjne zarówno z centrum miasta, jak i z trasami wylotowymi do Krakowa i Warszawy.

Niepowtarzalne mieszkania

Układ każdego mieszkania różni się od pozostałych. Dzięki temu jako nieliczni oferujemy niepowtarzalne aranżacje i indywidualny pomysł na to, jak chcesz mieszkać. Wybierz mieszkanie odpowiednie dla siebie.

Raj dla dzieci

Dwa place zabaw dla młodych mieszkańców osiedla, do tego bawialnia i tereny zielone. Dzieci na pewno zapuszczą korzenie!

A po godzinach relaks

Na terenie osiedla strefa relaksu – 2 sauny fińskie, hamaki, bilard, ławki, stojaki na rowery. Przyjazne miejsce spotkań i odpoczynku po ciężkim dniu. Zasługujesz na to.

Przyjazna architektura

Przestronny dziedziniec, przeszklony taras lub balkon w każdym mieszkaniu, miejsca parkingowe tylko w podziemnych garażach i dla każdego mieszkania, a do tego tylko 5 kondygnacji z parterem, sprawią że poczujesz się kameralnie i komfortowo.

Osiedle GRABINA

HARMONOGRAM

Prace budowlane rozpoczną się w styczniu 2021, a zakończenie pierwszego etapu planowane jest w 2022 roku. Sprzedaż mieszkań 1 etapu już się rozpoczęła – więcej informacji na stronie

Biuro sprzedaży:

Paderewskiego 3/40, Kielce
Tel. +48 605 605 605

biuro@osiedlegrabina.pl
www.osiedlegrabina.pl
Facebook
Instagram

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.