Okazała seria zwycięstw: piłkarze, siłacze, szachiści i biegacze

Czytaj dalej
Fot. Rajmund Wełnic
Krzysztof Marczyk

Okazała seria zwycięstw: piłkarze, siłacze, szachiści i biegacze

Krzysztof Marczyk

Komplet zwycięstw IV-ligowców z regionu, czy seria udanych startów na biegowych trasach - w ostatnich dniach na brak pozytywnych wrażeń nie można było narzekać.

Po emocjonującym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu MKP Szczecinek pokonał na własnym stadionie wyżej notowaną Kluczevię Stargard 3:2 (2:1) w 22. kolejce rozgrywek. Gole dla gospodarzy strzelali Łukasz Jurjewicz i Krzysztof Hrymowicz, na co za każdym razem odpowiedź znajdywała Kluczevia. Ostatnie słowo należało do MKP, a konkretnie do Mateusza Góry, który w doliczonym czasie dobrze odnalazł się w polu karnym.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.