Nowy program kulinarny #SzamanieNaEkranie z Klaudią Budny [VIDEO]

Czytaj dalej

Nowy program kulinarny #SzamanieNaEkranie z Klaudią Budny [VIDEO]

Na przełomie ostatnich lat nastąpiły widoczne zmiany w sposobie odżywania Polaków. Chęć nowego trybu życia czy problemy zdrowotne, a może wzrost świadomości lub spadek jakości produktów oferowanych na rynku?

To wszystko sprawia, że zmienia się sposób myślenia o żywności i odżywianiu. W efekcie ludzie coraz chętniej kontrolują to, co jedzą – czytają i analizują etykiety kupowanych produktów. Rozwija się popularność artykułów ekologicznych, choć niestety nie zawsze napis „bio” na opakowaniu oznacza, że produkt jest rzeczywiście zdrowy i pozbawiony szkodliwych dla zdrowia składników.

W celu usystematyzowania wiedzy i obalenia niektórych fake-trend’ów – pragniemy przedstawić nowy program video #SzamanieNaEkranie, który jest odpowiedzią na potrzeby naszych czytelników. Celem projektu jest propagowanie zdrowego i świadomego sposobu odżywania.

Przy okazji zależy nam na tym, aby zwrócić uwagę na dostępność znakomitych produktów regionalnych. Całe województwo łódzkie jest obfite w dobrej jakości lokalne produkty: mleczarnie, zakłady mięsne, owoce i warzywa, jajka, przyprawy, bakalie, produkty ekologiczne oraz wiele innych.

Jeśli macie jakieś pomysły, jakie firmy mogłyby wziąć udział w projekcie– przesyłajcie informacje na: [email protected] (w tytule e-maila wpisując „program kulinarny”)

Docelowo, w pierwszym sezonie – zaplanowaliśmy 12 odcinków, które zostaną zrealizowane w nowej pracowni dietetycznej Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Przepisy zostaną przygotowane przez Klaudię Budny - mistrzynię gotowania, trenerkę kulinarną, finalistkę 4 edycji MasterChefa. Szkoleniowca, któremu zaufały najpopularniejsze firmy, liczne studia kulinarne, restauracje i cateringi oraz firmy eventowe, organizujące największe wydarzenia w Polsce.

Tematyka odcinków będzie skorelowana z tym, jak ważną rolę dla zdrowia odgrywa to, co jemy. Widzowie będą mogli poznać przepisy na lekkie, proste w przygotowaniu, a jednocześnie pyszne dania. Jesteśmy przekonani, że pełna charyzmy Klaudia Budny zainspiruje do eksperymentowania w kuchni i próbowania nowych smaków.

Obserwujcie fanpage Facebook @ExpressIlustrowany i bądźcie na bieżąco. Już wkrótce więcej informacji…

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.